Gintė J. ir Fiesta
,,

Visada norėjau turėti šunį, su kuriuo galėčiau pereiti per kaimą, nejuokindama savo kaimynų. Todėl pasirinkau šunų dresūros
mokyklą “Plieninė iltis”. (daugiau…)

Lina Š. ir Toro
,,

Dresūros mokykla „Plieninė iltis“ man yra vaikystės išsipildžiusi svajonė lankyti dresūrą kartu su savo šunimi, tai puikus laisvalaikis, bendravimas, naujos pažintys. (daugiau…)

Sandra Š. ir Fausta
,,

Apie dresūros mokymo mokyklą ,,Plieninė iltis“ galiu palikti tik geriausius atsiliepimus. Patyręs dresuotojas suteikia visą reikiamą informaciją apie šunis, visada atsakys ir patars į rūpimus klausimus, taip pat nusiteikia puikiai ir rimtai dirbti . (daugiau…)

Indrė V.
,,

“Plieninė iltis” – puiki šunų dresūros mokykla. Čia vyrauja gera atmosfera, linksmas, draugiškas ir nuoširdus bendravimas. (daugiau…)

Renaldas, Raminta ir Mūza
,,

Galiu drąsiai teigti, kad „Plieninė iltis“ yra AWESOME! Įsigijus šunį nesupratau koks jis traumuotas tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Išbandėme ne vieną dresūros mokyklą, tačiau mano šuo būdavo vis „nurašytas“. (daugiau…)

Jurgita U. ir Dakota
,,

Labai ačiū šiai dresūros mokyklai, o ypač dresuotojui Skirmantui, kurio dėka daug išmoko ne tik mūsų šuo, bet ir mes patys. Skirmantas geba puikiai tvarkytis su visais šunimis, išsprendžia tikrai ne vieną iškilusią problemą, (daugiau…)

Irena V. ir Bosas
,,

Niekada nepamiršim pirmo susitikimo su Skirmantu ir to pasitikėjimo, savo darbu, kurį jis skleidžia.
Tai buvo tai, ko mes ieškojome. Jis ne tik ugdė mane, kaip šeimininkę, tačiau sugebėjo ir mano šuniukui įskiepiti pasitikėjimą savimi. (daugiau…)

Jolita R. ir Bella
,,

Prieš metus pirmą kartą nuvažiavom į „Plieninė iltis“ dresūros aikštelę. Pirmas įspūdis buvo neįtikėtinas… su susižavėjimu stebėjau didelį būrį šunų, vykdančių įvairias komandas. (daugiau…)

Vytautas S. ir Toris
,,

Nuo seno norėjau šuns, ne žaislinio, o „normalaus“ su kuriuo ir vaikai galėtų pažaisti be baimės ir reikalui esant šuo gintų mus, o ne mes šunį. Šuns niekada neturėjau, o kai tvirtai nusprendžiau įsigyti šunį, kaip ir dauguma atsiverčiau skelbimų portalą. Ko tik neteko išgirsti iš vadinamų „veisėjų“ (daugiau…)

Jolita R. ir Baris
,,

Pradžia buvo tokia: nusipirkau dobermaną ir pirmas uždavinys buvo surasti dresuotoją kuris turėtų patirties su šia veisle ir noras išmokyti šunį ne tik keturių komandų sėst, gult, greta ir pas mane, (daugiau…)