Apie Plieninė iltis

Sveiki atvykę į Plieninė Iltis šunų dresiravimo mokyklą ir darbinių linijų vokiečių aviganių veislyną, įsikūrusią Lietuvoje. Plieninė Iltis – tai aistra šunims ir pasiryžimas padėti savininkams susikurti stiprų ryšį ir teigiamą santykį su jų mylimais šunimis.

Mūsų komandos vadovas Skirmantas Ročka, patyręs šunų dresuotojas, turintis daugiau nei 29 metų patirties dirbant su įvairių veislių šunimis. Skirmantas ir mūsų trenerių komanda treniruoja šunis įvairioms paskirtims, įskaitant sportinė dresūrą, asmeninę apsaugą, policiją, bei bendram paklusnumui.

Plieninė Iltis stengiasi, kad treniravimas turėtų būti tikslus ir apdovanojantis tiek šuniui, tiek savininkui. Mūsų treniravimo programos pritaikomos atsižvelgiant į kiekvieno šuns unikalias savybes ir savininko poreikius, su teigiamo ryšio formavimu. Siūlome įvairias dresavimo programas, įskaitant bendrą paklusnumą, sportinį paklusnumą, ruošimą standartiniams egzaminams (veislinė apžiūra, BH, IGP), asmeninę apsaugą ir daugiau. Mūsų programos skirtos padėti savininkams užmegzti tvirtą ryšį su savo šunimis, suteikti jiems įgūdžių ir įrankių, reikalingų turėti teigiamą elgseną, paklusnų ir gerai prisitaikantį šunį.

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote dresavimo mokyklos savo šuniui konkrečiai paskirčiai, gerinti jo elgesį ar tiesiog stiprinti santykius su savo kompanjonu, Plieninė Iltis šunų dresiravimo mokykla yra čia, kad Jums padėtų. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų treniravimo programas ir kaip galime jums ir jūsų šuniui padėti pasiekti savo tikslus.

Skirmantas Ročka

Privalumai

Kodėl rinktis mus

Įsivertinkite kiek daug Mes esame nuveikę

743

Dresiruoti šunys

1030

Išklausytų seminarų valandos

31

Metai patirties

86

Paruoštų šunų egzaminams

Mūsų laimėjimai

Užtarnauti

Priklausome šioms organizacijoms pripažintoms visame pasaulyje

LKD

FCI

LVASK

SV