Chaos ir Gaja
3 sausio, 2024

2022 metus Plieninė iltis pradėjo nuo varžybų. 2022 Balandžio 8-10 išvykome į Lenkiją, kur buvo tarptautinės METBOX CUP CACIT 2022. IGP1 kategorijoje varžybose startavo Chaos Plieninė iltis su Skirmantu ir Calipso Plieninė iltis su Jolita. Turėjome viziją, kad šie nuostabūs šunys sugebės išlaikyti savo IGP1 Egzaminus varžybų metu. Taip ir įvyko! IGP1 kategorijoje Chaos su Calipso pasidalino 4-5 Vietas. Žinoma norėjosi pasiekti didesnių rezultatų, tačiau šunims IGP kategorijos startas buvo SUPER Sėkmyngas. Tuo labiau IGP1 kategorijoje Chaos gavo prizą už geriausią Apsaugos dalį.

Vėliau Birželį sekė egzaminai. Juose dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai: Raganė ir Loreta, Lukas ir Mali, Britas ir Kajus. Visi Dalyviai sėkmyngai išlaikė Egzaminus!

Biželio mėnesį ruošiamės labai svarbiam veislinės apžiūros egzaminui su Calipso Plieninė iltis ir Jolita. Ir viskas pavyko mums puikiai. Viskas susidėliojo taip kaip ir buvom suplanavę.

Calipso Plieninė iltis

Liepos mėnesį buvo suorganizavome „Plieninė iltis IGP Training Camp”. Plieninė iltis IGP stovykloje mokinomės A, B, ir C IGP disciplinų. Visas tris dienas ruošimės IGP varžyboms ir egzaminams. Daug teorijos, daug praktikos ir daug geros nuotaikos!

Artėjant rudeniui mes pradėjome ruošti savo didelį būrį mokinių egzaminams. Atėjus spaliui suorganizavome egzaminus savo aikštelėje. Net 11 mūsų mokinių laikė įvairius egzaminus ir visiems pavyko viskas puikiai! Buvo labai smagus ir gražus mūsų dresūros mokyklos suorganizuotas renginys. 8 BH-VT egzaminai, vienas Upr1, vienas Fpr2 ir Upr2 egzaminai, Chaos Plieninė iltis išlaikė pilną IGP2 egzaminą. Didžiuojamės savo mokyklos mokiniais ir svečiais kuriems visiems pavyko išlaikyti egzaminus.